Jaukas Dunaev/Fadeev Carp Classic

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 taškas kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,15 EUR.


3,30 EUR

Turime

Pasaulio dugninės meškerės čempionų Aleksey FADEEV (2011) ir Alexandr DUNAEV (2018) Jaukų serija „Dunaev – Fadeev Feeder Carp Classic“

Smulkiau

Radai pigiau? Susisiek su mumis, pasiūlysime geriau!
Pirk išsimokėtinai

Pasaulio dugninės meškerės čempionų Aleksey FADEEV (2011) ir Alexandr DUNAEV (2018) Jaukų serija „Dunaev – Fadeev Feeder Carp Classic“ gaminama naudojant pažangias kepimo technologijas pačios įmonės kepykloje, kas garantuoja, kad jauko sudėtis bus visada vienoda išpildant unikalų jauko receptą. Pagrindinės sudedamosios dalys (kaip ir visų Dunaev – Fadeev serijos jaukų) yra tik biskvitas ir džiūvėsėliai (nėra jokių sėlenų ar ekstruduotų grūdinių kultūrų atliekų). „Dunaev – Fadeev Feeder Carp Classic“ jauko frakcija susidedą iš 4 įvairaus malimo kukurūzo dalelių, kurios yra atskirai aromatizuotos. Jauko sudėtį praturtina greiti, subalansuoti, didelio našumo tik natūralūs maistiniai komponentai, kurie labai gerai veikia žuvies maitinimosi intensyvumą. Jaukas aromatizuotas patentuotais vieno žinomiausių Europos gamintojų maistiniais cheminiais elementais, turi unikalų, nepakartojamą labai stiprų saldaus kukurūzo kvapą, yra vidutinės/smulkios frakcijos. Sugeria vandens (1 kg+0,3-0,4ltr.). Dažniausiai rekomenduojamas naudoti kaip mono jauką karpių gaudymui. Prisitaikant prie žūklės sąlygų rekomenduojama maišyti praktiškai su visais Premium klasės jaukais įskaitant ir kitus gamintojus, nerekomenduojama maišyti su Karosas - Hibridas Serija, dėl jauko Karosas sudėtyje esančio intensyvaus česnako kvapo. Itin gerai komponuojasi gaudant didelius karšius su jauku „Dunaev Premium Karšis“. Karpių, Karosų gaudymui su jauku „Dunaev Premium Karpis“. Tinka tiek upėje, tiek stovinčiam vandeniui.

Supakuota po 1kg.

Turite klausimų?

Skambinkite: +37061030999

Rašykite: info@gelezinislydys.lt

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą