Atsiskaitymas

Elektroninėje parduotuvėje Geležinis Lydys galite atsiskaityti:

1. Išankstiniu pavedimu

Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu atsiunčiama sąskaita už prekes, kurioje nurodyti visi duomenys, reikalingi mokėjimui atlikti. Sąskaitą galima apmokėti banko poskyryje arba pasinaudojus elektroninės bankininkystės paslauga. Atlikdami mokėjimą, mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti sąskaitos arba užsakymo numerį (rasite sąskaitoje).

2. Internetu (elektronine bankininkyste)

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą ir savo banką, būsite nukreipti į elektroninės bankininkystės sistemą, kuri automatiškai suformuos ir paruoš mokėjimo dokumentą. Pasirašius mokėjimo dokumentą,  patvirtinimą, kad užsakymas apmokėtas gausime per kelias minutes ir iš karto pradėsime ruošti prekes išsiuntimui. Atsiskaitymo būdas visisiškai saugus ir patikimas - mokėjimą atliekate ir prisijungimo duomenis įvedate ne mūsų parduotuvėje, o maksimaliai apsaugotoje savo banko internetinės bankininkystės sistemoje.  

3. Grynais pinigais atsiimant prekes

Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu atsiunčiama sąskaita už prekes. Sąskaitą apmokėsite kurjeriui prekių pristatymo metu, arba atsiimdami prekes Geležinio Lydžio prekių atsiėmimo punkte Vilniuje. Atsiskaitant grynais, kai prekes pristato kurjerių tarnyba, arba Lietuvos paštas ir bendra pirkinių suma nesiekia 59 eurų, imamas papildomas 1.5 euro grynųjų pinigų surinkimo mokestis, kuris automatiškai priskaičiuojamas prie sąskaitos. Mokėdami grynais, turėkite reikiamą sumą, nurodytą užsakyme, be grąžos. 

Atsiskaitymas parduotuvėje Geležinis Lydys yra visiškai saugus, nereikalaujama įvesti jokių asmeninių, su elektronine bankininkyste ar kredito/debeto kortelėmis susijusių duomenų.