Įspėjimas šios svetainės lankytojams

Svetainės peržiūra bet kokia kalba ar lankymasis joje reiškia, kad sutinkama su toliau išdėstytais bendraisiais reikalavimais.

Asmens duomenų apsauga

Baltic Fishing, UAB skiria didelį dėmesį privataus asmens gyvenimo apsaugai. Asmenų apsaugos Bendrijos institucijoms ir įstaigoms tvarkant asmens duomenis politika grindžiama taikant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679.

Remiantis Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679. „asmens duomenys“ – tai bet kuri informacija, susijusi su fiziniu asmeniu, kurio tapatybė yra žinoma arba gali būti tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyta pasinaudojant tokiais duomenimis kaip asmens kodas, vienu ar keliais asmeniui būdingais požymiais. Naudojantis Baltic Fishing, UAB svetaine www.gelezinislydys.lt ar per ją pateikta informacija, asmens duomenų pateikti nereikia. Tačiau norint įsigyti prekes ar prenumeruoti naujienlaiškį ir pan., gali būti paprašyta pildant formą pateikti asmeninę informaciją, pavyzdžiui, vardą, pavardę, adresą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį.

Pagal minėtąsias nuostatas: 

  • Baltic Fishing, UAB renka tik tiek asmeninės informacijos, kiek būtina konkrečiai užduočiai atlikti ir kiekvienai e. paslaugai suteikti, ir tai nustato duomenų valdytojas. Informacija nenaudojama pakartotinai ar kitam tikslui.
  • Baltic Fishing, UAB atskleidžia informaciją trečiosioms šalims tik tada, kai to reikia nurodytoms užduotims atlikti, ir tik tam tikrų kategorijų gavėjams. Baltic Fishing, UAB neatskleidžia Jūsų asmens duomenų pardavimo tikslais. Be to, Baltic Fishing, UAB įsipareigoja imtis atitinkamų saugumo priemonių, kad trečiosios šalys negalėtų neteisėtai naudotis šiais duomenimis.
  • Baltic Fishing, UAB saugo duomenis tik tiek laiko, kiek reikia užduočiai, dėl kurios jie buvo surinkti, atlikti.
  • Vėliau šie duomenys gali būti saugomi nepažeidžiant jokios Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (ES) 2016/679. nuostatos istoriniais, statistiniais ar moksliniais tikslais.
  • Bet kuris duomenų subjektas turi teisę pasitikrinti savo duomenis ir juos pataisyti. Duomenų subjektas tam tikrais atvejais taip pat gali pareikalauti sustabdyti duomenų tvarkymo veiksmus ir sunaikinti duomenis, jei mano, kad šie duomenys naudojami neteisėtai. Be to, jis gali prieštarauti tam, kad būtų tvarkomi jo duomenys, nurodydamas pagrįstas teisines priežastis.
  • Norėdami pasinaudoti savo teisėmis arba gauti bet kokią papildomą informaciją, Jūs galite tiesiogiai kreiptis į duomenų valdytoją.
  • Baltic Fishing, UAB svetainėje gali būti pateikiama nuorodų į kitas svetaines. Baltic Fishing, UAB jų nekontroliuoja, todėl raginame susipažinti su jose taikoma asmens privatumo apsaugos politika.

Kaip naudojame slapukus?

Siekdami pagerinti Jūsų patirtį lankantis Baltic Fishing, UAB svetainėje www.gelezinislydys.lt, naudojame slapukus (angl. cookies) – nedideles tekstinės informacijos daleles, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Slapukų surinkta informacija leidžia mums užtikrinti Jūsų galimybę naršyti patogiau, teikti Jums patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainių naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek svetainę, tiek klientų aptarnavimą.

Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html.

Informaciją, surinktą naudojant slapukus, paprastai naudojame šiais tikslais: 

•    Funkcinių slapukų naudojimui ir paslaugų teikimui. Slapukai yra labai svarbūs mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimui, ir jie užtikrina sklandžią naudojimosi jomis patirtį vartotojui. Pavyzdžiui, jei vartotojas to pageidauja, jam nereikia kiekvieną kartą jungiantis įvesti savo vardo, pavardės, slaptažodžio ar kitų duomenų. 
•    Paslaugų plėtrai. Stebėdami slapukų naudojimą, galime gerinti mūsų interneto svetainės ir elektroninių paslaugų veikimą. Mes gauname informaciją, pavyzdžiui, apie tai, kurios mūsų interneto svetainės dalys yra populiariausios, prie kurių interneto svetainių vartotojai jungiasi iš mūsų svetainės, iš kurių interneto svetainių jie jungiasi prie mūsų svetainės ir kiek laiko vartotojai praleidžia mūsų svetainėje. 
•    Naudojimo analizei. Mes naudojame slapukus statistinių duomenų apie mūsų interneto svetainėse apsilankiusių vartotojų skaičių ir naudojimąsi elektroninėmis paslaugomis kaupimui ir reklamos efektyvumo įvertinimui. Mes galime rinkti informaciją, pavyzdžiui, iš rinkodaros tikslais siunčiamų el. laiškų ir naujienlaiškių, siekdami išsiaiškinti, ar el. laiškai buvo atidaryti ir ar jie paskatino vartotojus atlikti kokius nors veiksmus, pavyzdžiui, ar vartotojas paspaudė el. laiške pateiktą nuorodą į mūsų interneto svetainę. 
•    Tiksliniam rinkodaros orientavimui. Naudodami slapukus mes taip pat galime rinkti informaciją tam, kad teiktume tam tikrai naršyklei skirtą reklamą ar turinį, sukuriant skirtingas tikslines grupes.