Geležinis lydys - žūklės prekės internetuElektroninė parduotuvė Geležinis Lydys skirta visiems žvejams - nesvarbu kokį žūklės būdą mėgstate, kokį biudžetą skiriate žūklės įrankiams įsigyti, esate mėgėjas ar profesionalas - visada išsirinksite Jums tinkančią prekę.

Siūlome tiek aukščiausiai vertinamų, visame pasaulyje žinomų gamintojų produktus, tiek ir kokybiškus ekonominės klasės įrankius. Galingas filtravimo ir paieškos mechanizmas padės greitai ir be didelių pastangų rasti jus dominantį produktą, o aiškus ir paprastas užsakymo procesas užtikrins malonų ir greitą apsipirkimo procesą.

Siekiame tapti ne tik patogiausia, populiariausia, bet svarbiausia - labiausiai lankytojų lūkesčius atitinkančia elektronine žūklės reikmenų parduotuve Lietuvoje. Patys esame žvejai, todėl tikime tuo ką darome.

Portalą valdo Baltic Fishing, UAB - įmonė užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba žūklės reikmenimis. Įmonė bendradarbiauja su patikimiausiais Lietuvos žūklės reikmenų importuotojais, pati atstovauja prekinius ženklus MAVER, ALCEDO, DIP. Daugiau informacijos apie įmonę - kontaktuose.